Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Elejda Dosi - Rikthim Ne Bishan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/05/2016

2016-05-18T11:58:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rikthim Ne Bishan" kënduar nga Elejda Dosi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elejda Dosi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elejda Dosi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet