Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elektorati Intelektual - Kosovska Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Miliona hapësira
Psikiatria buzë lumit vdekjes
Nana e thrret birin e vet
Nga lart bërtet zëri që të vret

U zgjova n’humner
Pi shoh lotët e dëshprimit
Krijesa jote e pa-moralshme
Është njollë për njerzimin
Në këtë qytet plot turp
Qëllimi është vetëvrasje
Po, e ni zhurmën e fundit
Gurin e botës e mbaj une


Elektorati Intelektual - Kosovska
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosovska".
3. Video është e këngës "Kosovska", por nuk këndohet nga Elektorati Intelektual.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elektorati Intelektual:


Komente 0