Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elektorati Intelektual - Lekur Qeni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Fëmijë i varfër
Sytë e vrazhdë
Gojë e humbun
Gjymtyrë që flasin

Lëkurë Qeni, qky lkurën
Qky lkurën, ndi dhimbjen

Haje vetën
Përballë dhimbjes
Si ne nuk jemi
Ata që shkojn

Lëkurë Qeni, qky lkurën
Qky lkurën, ndi dhimbjen


Elektorati Intelektual - Lekur Qeni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lekur Qeni".
3. Video është e këngës "Lekur Qeni", por nuk këndohet nga Elektorati Intelektual.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elektorati Intelektual:


Komente 0