Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elektorati Intelektual - Pertej Vdekjes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani ti shko
Dhimbjen ti kujto
Tani ti shko
Vdekjen ti kujto

Tani ti shko
Dhimbjen ti kujto

Tani ti thirre dhimbjen
Tani ti thirre vdekjen
Tani ti thirre dhimbjen
Tani ti thirre vdekjen

Në varrezat detare kom met varros
Ski nevoj me pa mimika të rrejshme
Aty jetojm për diçka tjetër
Kshtu që ne jemi prap të lire


Elektorati Intelektual - Pertej Vdekjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pertej Vdekjes".
3. Video është e këngës "Pertej Vdekjes", por nuk këndohet nga Elektorati Intelektual.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elektorati Intelektual:


Komente 0