Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elektorati Intelektual - Sizifi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti tani mbajëm
Nesër, ti shikom
Ti nuk je aty

Dhimbjen ti mbaje
Shikom, ti mua
Ti nuk je aty

Dhoma është e errët
Ne jemi në ferr
Ti je aty

Tani ti mos më fol
Nesër, ti shikom
Ti nuk je aty

Unë, unë nuk kom
Unë,po du me pa diellin
Ju nuk m’leni mu me pa

Ti tani heshtëm
Nesër ti mbajëm
Ti nuk je aty

Dhimbjen ti preke
Të msheftën ti mbaje
Ti nuk je aty

Tani ti prekëm
Nesër ti mbajëm
Ti nuk je aty

Dhoma është e errët
Ti tani prejëm
Ti nuk je aty

Unë, unë nuk kom
Unë, po du me pa diellin
Ju nuk m’leni mu me pa


Elektorati Intelektual - Sizifi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sizifi".
3. Video është e këngës "Sizifi", por nuk këndohet nga Elektorati Intelektual.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elektorati Intelektual:


Komente 0