A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eleminimi - Luje Cike


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Participating in

Top Fest 3It's a long time that we try finding the lyrics to "Luje Cike" sung by Eleminimi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Eleminimi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019