Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eleminimi - Tropojance

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tropojance".
3. Video është e këngës "Tropojance", por nuk këndohet nga Eleminimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eleminimi - Tropojance  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/05/2010

2010-05-19T18:51:41+00:00U BA BOTA MBAR E MRAPSHT SI MRAPSHT E MBAR NA MAN EN'RRETH.
I BAN TOKA T'PARE E T'MRAMT I MRAMTI TPARIN MA SE NJEF...
DUKET SHEF EN MENE T'VET SI KERRCET PER NJERI T'LEM.
I SHTI VETI MLLEF EN XHEP SE PER RRESPEKT E DIN SA VLEJM…
... See More
THOM SA KEM E KENA NDERTEPER T'KNAQUN ME ATDHE.
RRIM SA JEM E JENA VLERLUM AI SI KA SI NE…
DERI N'DHE RRNOJM PER TOSA DO LARG RRIM PREJ TIJ…
ASHT PER BE TBETOHEM N'TO NUK KA KUN SI AT NDJESI…

NA PARAPRI 1 DASHNI SI NUK KA FJAL NOMENKLATUR.
I PERFSHI ME 1 FJALI MADHESHTIA SAJ VEC E THUR…
MBURRU BURR NUK T'NAL KUSH KA ARSYE MEU SHQIPTUE.
ULET SHQIPJA PER MI GUR E SHE MI KERRSH KA MEU CUE…

I THRRET THUE TKA NIGU ME FLUTURUE NSHQIPTARI.
GERRHET E NISET ME SHTEGTU NUK T'HARROJM MOJ NAN SHQIPNI...
T'KTHEHEM N'GJI HERET A VON MA MIR VON SE SA KURR.
NUK NGREHEM NALT PA VEN TONJETA JON O N'BAJRAM CURR..
Bajram Curr o Bajram Curr, emni jot s'harrohet kurr...1


Ky tekst u dërgua nga  KkamikazZ
Më Shumë Këngë Nga Eleminimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet