A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eleminimi - Hey


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/09/2011

2011-09-21T20:56:33

Participating in

Top Fest 5


Verse 1 :

I thash njonit a merret deti me kom
ja priti shoqi m'tha pa e marr se kom lon
t'kesh me dit me arrit ku ka prit muhabeti
flet me veti thot po mue ky ku mgjeti
se prej verteti ke mileti sa vujti e nuk treti
po hini veti ku o trageti thire shpejt se osht terr deti
i dhim nim ca flitet vertetohet
aty ku dikush rrxohet me zbulimin abuzohet
cohet n'kom e haj kuj me dhom juve sa me u thon po(u qift derri tom)
se nfam kena kap kulmin e saj na
ju zhvat cka pat per qata vijm e vrajm na
ndajm na jena nda qashtu vet e lat
ja bot vetit fuck fati juj kaq e pat mat as shah shok
jeta skoka per mu un luft i kisha thon deri sot kam luftu e ju

Reff x2 :

u dhjefsha fatin bota keshin me lot
shqipatri vujti kot si sot per jet per mot
jeta ke kot det qe smerret me lot
secili per vete te ton kem 1 zot

Verse 2 :

zot falna drit nimni
ti mos i le me le mos em shti kta me pre
si kta si na pren e u bom cop cop
mishi tretet kocka metet kta po dojn me kop
si tjerat me mut , u ngut u fut u tut u lut
per lundrimin ne lum ku shpirti ju bjen mut
kut u ngut o tu boka qefi , kur tuten ki ner byth mos i thuj kujna tuc
i vogel loder , kjo fush o tu bo koder
ti voter e pa moter , me oda e pa sofer
sa burrni kini , ju cka shihni sdini
me kon hini , vini e thuni tpaken i kini ju
i kena na , i kan ata si i kan pas
rras kur nmas me drras n'rraz t'teper
anej ka koha vjeter , a folem pak me leter
e prit e tbohet veper , niher

Reff x2 :

u dhjefsha fatin bota keshin me lot
shqipatri vujti kot si sot per jet per mot
jeta ke kot det uj qe smerret me lot
secili per vete te ton kem 1 zot

Verse 3 :

pa rremuj , pa zhurm po ikim na prej vetes
se dhunimi jetes , na ve shkelmin e shpreses
mos pranimi i t'vertetes , u bom margat e heshtjes
luftojm me kthetra t'dekjes , bijm me rimn e kujdesjes
e tbom top me rrena tbome e bota rren
kur shet neper men e nuk nxinet veni ven , tlen
fati tlen , ku paqja nuk ka ven
kta folen pa e dit si magari nkuven
qysh i kena punt te ton kokim tund
kur ju i keni ment si boksjeri ka hunt
posi tbejn puna detyr , detyrohesh me pelqim
jeta ska 1 ngjyr jon 12 me numrim
nese tbjen nmunim bohesh zot i krave t'tu
mso t'duhet me shku , vje e bohesh njo me mu
1 shanc sa me kuptu , na si ram n'qaf kerkuj
bota le ta dijn na jem shqiptar e nuk jem t'huj
e

Reff x2 :

u dhjefsha fatin bota keshin me lot
shqipatri vujti kot si sot per jet per mot
jeta ke kot det qe smerret me lot
secili per vete te ton kem 1 zot

yeahh
eleminimi

banda butuesi
o39 records
diamond


Lyrics submited by  dibrani111
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019