Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elena Ristevska - Tvoja Edinstvena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Spored tvojot zakon,
imas pravo ti na dve,
dve devojki da imas,
ti vo tvojot svet.
No mojot zakon veli,
da sum samo tvoja jas,
i se ke storam za da bidam,
tvoja edinstvena.

Kazi,samo kazi,
i se ke napravam,
samo kazi, ne me lazi,
i ke zaboravam,
samo kazi, samo kazi,
i se ke izbrisam,
samo kazi, deka jas sum
tvoja edinstvena.

Pogledni me vo oci,
zasto me izmacuvas,
znam jas za nea,
a ti meni kazuvas.
Srcevo mi veli,
deka se e vistina,
kazi nesto dosta veke,
jas zboruvav.

Kazi,samo kazi,
i se ke napravam,
samo kazi, ne me lazi,
i ke zaboravam,
samo kazi, samo kazi,
i se ke izbrisam,
samo kazi, deka jas sum
tvoja edinstvena.Nuk kemi video për këtë këngë.
Elena Ristevska - Tvoja Edinstvena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tvoja Edinstvena".
3. Video është e këngës "Tvoja Edinstvena", por nuk këndohet nga Elena Ristevska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elena Ristevska:


Komente 0