Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elena Ristevska - Ni Na Nebo Ni Na Zemja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


koga ke me vidis
nesto ke mi raskazes
jas ke dojdam
ako vetis ke si iskreen
koga sama sum i koga oci zatvoram
te zamisluvam
ooooooo ne

ni na nebo ni na zemja
ne sum koga me dopiras
znam no zaludno ke velam
nemoj ne ne ne ne
ni na nebo ni na zemja ne dum koga me dopiras aaa
dali da te sprecam neznam ne ne ne ne

velam ne aaaa mislam da oo
poluduvaaaam aaaa aaaooo ih
(kaka i kaka kaka i kaka)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Elena Ristevska:


Komente 0


Elena Ristevska - Ni Na Nebo Ni Na Zemja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ni Na Nebo Ni Na Zemja".
3. Video është e këngës "Ni Na Nebo Ni Na Zemja", por nuk këndohet nga Elena Ristevska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.