Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elena Sejdo - Të Më Kërkoje Të Falur (Feat. Dimitris Papathanasiou)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Të Më Kërkoje Të Falur" kënduar nga Elena Sejdo.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Të Më Kërkoje Të Falur".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Elena Sejdo
Publikimi: 20/12/2022
Muzika: Bledi Telha
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT
Teksti: Dimitris Papathanasiou
Skenari: Dimitris PapathanasiouElena Sejdo - Të Më Kërkoje Të Falur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Më Kërkoje Të Falur".
3. Video është e këngës "Të Më Kërkoje Të Falur", por nuk këndohet nga Elena Sejdo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Komente 0