Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Mou'pan I Agapi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Μια αναμμένη ανατολή η αγκαλιά σου
Που καθρεφτίζει όλου του κόσμου τη χαρά
Στη κιβωτό να μαι μαζί σου και να βρέχει
Μα με φοβίζει η ευτυχία που αντέχει

Μου παν η αγάπη ότι φεύγει πριν γεράσει
Με ουρανό ή με νερό θα ξεδιψάσει
Μήπως συμβαίνει από τα λάθη τα δικά μας
Πες μου τι βλέπεις τι ακους μες στην καρδιά μας

Σε ένα υπόστεγο κρυμμένη η αγωνία
Πως είναι πέρασμα η αγάπη βιαστικό
Τόσα σενάρια εφιάλτη ξεδιπλώνω
Κρατά με έτσι μη με ντύνεις θα κρυώνω

Μου παν η αγάπη ότι φεύγει πριν γεράσει
Με ουρανό ή με νερό θα ξεδιψάσει
Μήπως συμβαίνει από τα λάθη τα δικά μας
Πες μου τι βλέπεις τι ακους μες στην καρδιά μας

Μου παν η αγάπη ότι φεύγει πριν γεράσει
Πες μου είναι ψέμα πως το τέλος μας θα φτάσει
Κάνω ευχή θα βρω τη δύναμη να πιάσει
Δε θα αφήσω την αγάπη να αδειάζει


Eleni Foureira - Mou'pan I Agapi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mou'pan I Agapi".
3. Video është e këngës "Mou'pan I Agapi", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0