Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Paikse Mazi Mou (Feat. Ciprian Robu)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Το πάρτι ξεκίναει εδώ
Αυτό που θέλαμε και οι δυο
Να βρεθεί η στιγμή
Που θα είμαστε ξανά μαζί.

Θα διασκεδάσω όπως θέλω
Μαζί με εσένα το ξέρω
Θα αφεθώ δίχως σκέψη
Γιατί είμαι έτσι
Γιατί έτσι είμαι εγώ.

Παίξε μαζί μου
Πες μου σε όλα ναι
Παίξε μαζί μου
Παίξε μη σταματάς
Παίξε μαζί μου
Βρες που μπορείς να πας.

Το παιχνίδι αρχίζει εδώ
Αφού το θέλαμε και οι δυο
Χωρίς καν να σκεφτώ
Εγώ θα παίξω...

Εσένα θέλω πιο πολύ
Σε μια πιο στενή επαφή
Μη σκεφτείς το μετά
Τη στιγμή μας ζήσε δυνατά.

Στριφογυρίζει η κάρδια μου
Θέλω να έρθεις κοντά μου
Και στου κορμί σου την έλξη
Γιατί είμαι έτσι
Γιατί έτσι είμαι εγώ.


Eleni Foureira - Paikse Mazi Mou
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paikse Mazi Mou".
3. Video është e këngës "Paikse Mazi Mou", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0