Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Radevou Stin Paralia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ζέστη, και νοιώθω sexy
πάμε να φύγουμε, ένα να γίνουμε, γίνουμε
ζέστη, και όποιος αντέξει
μωρό μου μ' έκαψε ο ήλιος και ζεσταίνομαι πολύ
σήμερα προτείνω να ιδρώσουμε μαζί
γιατί σε θέλω
γιατί σε θέλω
γιατί σε θέλω
γιατί σε θέλω
σε θέλω
σε θέλω
σε θέλω
θέλω

40 βαθμοί λιώνει το κορμί
η λύση είναι μία πάμε παραλία
40 βαθμοί χαίρομαι πολύ
η λύση είναι μία πάμε παραλία

ραντεβού στη παραλία [χ2]

Ζέστη, και πάλι καίω
για σένα λέω
πάμε να φύγουμε, φύγουμε
ζέστη, και έχω ανάψει
μωρό μου μ' έκαψε ο ήλιος και ζεσταίνομαι πολύ
σήμερα προτείνω να ιδρώσουμε μαζί
γιατί σε θέλω
γιατί σε θέλω
γιατί σε θέλω
γιατί σε θέλω
σε θέλω
σε θέλω
σε θέλω
θέλω

40 βαθμοί λιώνει το κορμί
η λύση είναι μία πάμε παραλία
40 βαθμοί χαίρομαι πολύ
η λύση είναι μία πάμε παραλία

ραντεβού στη παραλία [χ2]


Eleni Foureira - Radevou Stin Paralia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Radevou Stin Paralia".
3. Video është e këngës "Radevou Stin Paralia", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0