Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Stavrolexo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Δεν μου αποκαλύπτεσαι
Και όλο γρίφους βάζεις
Δεν ξέρω γιατί κρύβεσαι
Και θες να με πειράζεις

Προσέχω τις κουβέντες σου
Το νόημα να συλλάβω
Και από τα συμφραζόμενα
Ζητάς να καταλάβω

Σταυρόλεξο, η αγάπη σου
Και εγώ είμαι μολύβι
Και το μυαλό σου, δύσκολο
Που όλα μου τα κρύβει

Σταυρόλεξο, η σκέψη σου
Στις λύσεις πέφτω έξω
Αινίγματα, οι λέξεις σου
Που ακόμα να μαντέψω

Ρώτα ότι αισθάνεσαι
Μα απάντηση καμία
Το θέμα πάλι άλλαξε
Και μένει απορία

Δεν έμαθες να εκφράζεσαι
Είναι δικαιολογία
Να δεις και να μοιράζεσαι
Αυτό έχει σημασία


Eleni Foureira - Stavrolexo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stavrolexo".
3. Video është e këngës "Stavrolexo", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0