Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Vazo Tin Kardia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Άδεια χέρια νικημένα
Σύρματα κομμένα μέσα στη ψυχή
Πόνος μέσα στο σκοτάδι
Ένα φως ανάβει κάνει επαφή
Απ'το πρώτο βλέμμα νιώθω
Ότι περιμένω από καιρό
Όλα ξαφνικά μπροστά μου
Φέγγουν μ ένα τρόπο μαγικό

Βάζω την καρδιά βάλε την φωτιά
Να καούμε σαν βεγγαλικά
Βάζω το φιλί βάλε την στιγμή
Χρώμα μες στη νύχτα να εκραγεί

Πήρα ψέμα και ευθύνη
Η εμπιστοσύνη μέσα μου πληγή
Κι όπως έφευγε ο χρόνος
Με έφερε ο δρόμος στη δική σου γη
Απ’το πρώτο βλέμμα νιώθω
Ό,τι περιμένω από καιρό
Όλα ξαφνικά μπροστά μου
Φέγγουν μ ένα τρόπο μαγικό


Eleni Foureira - Vazo Tin Kardia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vazo Tin Kardia".
3. Video është e këngës "Vazo Tin Kardia", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0