Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - 2018 S' Agapo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Λίγο πριν γυρίσει ο χρόνος
είμαι μόνη και είσαι μόνος
όμως μακριά σου σβήνω και...
Xoxoxo

Ετοιμάζομαι καρδιά μου
βάζω τα καλύτερα μου
έρχομαι στην γειτονιά σου και...

Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω

2018 σ' αγαπώ
μωρό μου σου αφιερώνω
ο Αϊ Βασίλης xoxoxo
και 'γω για σένα λιώνω

2018 σ' αγαπώ
μωρό μου δε σ' αλλάζω
και φέτος τα Χριστούγεννα
μαζί σου τα γιορτάζω

Όλα είναι στολισμένα
ζευγαράκια ευτυχισμένα
λείπεις όμως από μένα και...
Xoxoxo

Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω

2018 σ' αγαπώ
μωρό σου αφιερώνω
ο Αϊ Βασίλης xoxoxo
και 'γω για σένα λιώνω

2018 σ' αγαπώ
μωρό δεν σ' αλλάζω
και φέτος τα Χριστούγεννα
μαζί σου τα γιορτάζω


Eleni Foureira - 2018 S' Agapo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2018 S' Agapo".
3. Video është e këngës "2018 S' Agapo", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0