Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Maria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Verse)
He was mine
Now he's hers
And I'm hiding all the ways that it hurts
I can see why he sees se selo

(Pre-Chorus)
When they see her walking in they are filled with desire
Men throw the money buying her Balenciaga's
Everybody watching wants a piece of that fire
Fuego, fuego, fuego

(Chorus)
Maria
He only sees Maria
He don't wanna
I wish I could be Maria (x2)

(Verse)
She is thief

He is fighting for beauty, skin-deep
Jealously cut in deep
No she doesn't know what he means to me

(Pre-Chorus)
When they see her walking in they are filled with desire
Men throw the money buying her Balenciaga's
Everybody watching wants a piece of that fire
Fuego, fuego, fuego

(Chorus)
Maria
He only sees Maria
He don't wanna
I wish I could be Maria (x4)

Maria
Maria
Maria
Maria
Mariaaa


Ky tekst u dërgua nga @fouangels | ig


Nuk kemi video për këtë këngë.
Eleni Foureira - Maria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maria".
3. Video është e këngës "Maria", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0