Elgit Doda

Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-07-2014]
Këngëtari Elgit Doda ka vendosur të tërheqë vemendjen e fansave duke publikuar në profilin e tij në Facebook disa foto teksa shfaqet i përqafuar me modelen Elena Dibra krejtësisht të zhveshur. Fotot janë realizuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta.Modelja është vizatuar si një mandolinë humane, një ide kjo me siguri e Rezarta Shkurtës që është bazuar tek format e modeles.
 (nix-music)

Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”


Komente 1