A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elgit Doda - Dhurate Prej Saj  (Feat. Killua)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/02/2019

2019-02-20T16:58:48

Featuring

Killua

Music & Arrangement:

Elgit Doda

Lyrics:

Killua

Lyrics:

Klea Huta

Arrangement:

Maringlen Boja"Dhurate Prej Saj" is a new song recently added in songs archive sung by Elgit Doda.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Elgit Doda attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019