Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda & Noah - Nuk Jam Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

[Noah:]
Ajo syt mi ka marre
Prej dashnis qe pata un
Mi ka thy qe kur ja fala
E per fare i ndrroi
Ajo nuk pati marre
Po lutet prap mu kthy
Ama tradhtaret un i harroj
S'dite as rrenat me mi bo
S'dite jo nuk dite me m'genjy
Nuk dite as me mbo sikur mdo
Ej nuk dite dite jo
Krejt fjalet qe i ke thon
ti çova n'djall
Atje ty ti kom lon

[REF.:]
Ti n'faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk
Prap mi le mu krejt kto faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk

[Elgiti:]
Jan shenjat qe i le
Se ke dit se sa po m'djeg
E vetes nuk ja fale
Se ke dit se sa shum per mu ke vlejt
E m'le pa frym
Merre zemren time maje
Sa m'ke lendu, une e maj mend
Se m'ka dhemb
Jo s'pati ndjenja fare, jo nuk pat'
e mrena shpirtin helm ma boni mu
dalengadale m'zhyti thell e me thell

Se ti dhash krejt
prej zemres e shpirtit me dolen
e m'sollen prap atje
E di ti jom prap me ty
Dhe vetem te shoh se nuk di te te urrej
Po ta kujtoj ty sa vrave sa vrave sa vrave
Vazhdon e vret e nuk e di mo jo sa dhemb
me duhet ta ndjej

[REF.:]
Ti n'faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk
Prap mi le mu krejt kto faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk
Elgit Doda & Noah
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/08/2019
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Noah
Mix Master: Marenglen Boja
Video Produksioni: Andi Allko (Kopsa)
Production: O2 RecordsElgit Doda & Noah - Nuk Jam Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Si Ti".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Si Ti", por nuk këndohet nga Elgit Doda & Noah.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

15
11
18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0