Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - TL (Toxic Love) (Feat. Donald Veshaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  149

Xhelozin qe ti e ke
Dhe fjalen e fundit per mua ti e the
Me thua "S'te dua, te urrej"
E prap ketu je
Pse *** po luan me nervat e mia
Ti pse? Ma thuaj ti pse?

Pse me mu tka zon inati
Pse po mthua " sdo ti sdo ti"
Pse me thua "sjam i joti"
Ma thuaj pse?
E kur zgjohesh fillon loti
Thua "smundem" dhe pse mdo ti
E une thyhem sa here shkon ti
Por nuk ta shpreh

[Ref:]
Ah si qenka dashniaa
Po me mbyt mua vetmiaa
Per ty eshte kjo lutjaaaaa
Qe te jesh ne krahet e mia (2x)

Ah si qenka dashnia
Po me mbyt mua vetmiaaa
Per ty shkon kjo lutjaa
Qe te jesh ne krahet e mia (2x)

Ti vec po qan e me shan edhe shtyn
As vet sdi pse
Ja ku jemi ne
Ti para meje
Sa po luftojme, xhelozojm e jetojm
Prap jemi ne
Ja ti ku më ke
Une para teje

Pse me mu të ka zon inati
Pse po më thua " sdo ti sdo ti"
Pse më thua "sjam i joti"
Ma thuaj pse?
E kur zgjohesh fillon loti
Thua "smundem" dhe pse mdo ti
E une thyhem sa here shkon ti
Por nuk ta shpreh

[Ref:]
Ah si qenka dashniaa
Po me mbyt mua vetmiaa
Per ty eshte kjo lutjaaa
Qe te jesh ne krahet e mia (2x)


Ky tekst u dërgua nga Ida   nedionmarku1Elgit Doda
Featuring: Donald Veshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/10/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 19
Teksti: Elgit Doda, Alban Kondi, Donald Veshaj & Romeo Veshaj
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: Klaudia ShehuElgit Doda - TL (Toxic Love)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "TL (Toxic Love)".
3. Video është e këngës "TL (Toxic Love)", por nuk këndohet nga Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

11
15
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 3