Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - FL (Fatal Love) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  19

Faljet mi le,se ashtu ti do
As ti,perfekt nuk je
sepse dhe gabon
Ref.
Jo mos ma boj mu k*** e nones,
mos ma boj
Kur e din qe unë te du,te du ty
Jo mos ma boj mu k*** e nones,
mos ma boj
Se ta di un menjen e ca po menon ti
Malli ka met marr per mu
Se ti po gabon,se ti po gabon
Malli ka met marr per mu
por do jet shume vone,per ty do jet vone
Ty malli ka met marr per mu
se e meriton, ti e meriton
Me nje puthje, me nje prekje
me nuk me mashtron, jo nuk me mashtron.
Ska me ku je je,as si qenka dashnia
une e ti lidhje skena mo
E ti ndac me dit ne mendje t'kom pas nat e dit
ksaj dashnie esht me mir me i vu pike

Ref.
Jo mos ma bo mo,mos ma boj
Kur e di qe un te du, un te du ty
Jo mos ma bo mo, mos ma boj
Se ta di un menjen e ca po menon ti
Ty malli ka met marr per mu,
se ti po gabon
se ti po gabon.
Malli ka met marr per mu,
kur te jet shome vone,
per ty do jet vone
Ty malli ka met marr per mu,
se e meriton
ti e meriton.
Me nje puthje,me nje prekje
me nuk me mashtron, jo nuk me mashtron


Ky tekst u dërgua nga q.Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/02/2022
Muzika: Elgit Doda & Kledi Bahiti
Teksti: Elgit Doda
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda & Kledi Bahiti
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: The ClaudiaElgit Doda - FL (Fatal Love)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "FL (Fatal Love)".
3. Video është e këngës "FL (Fatal Love)", por nuk këndohet nga Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 1