Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - Nuk Muj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Pa ty jo nuk muj mo
Se pa ty jo nuk muj mo
Pa ty jo nuk muj mo

E theve heshtjen ti sot
Po nuk m'the a t'kam mungu
Buza qesh e syt kan lot
Ti se di sa jam tu vujt o
Veç jam tu fol me veten
Se ti nuk ke ndermend per me m'shkruj najher
Je tu mbyt dhe veten
Ta q*** krenarinë, krenarinë që e ke
Jam tu fol me veten
Se ti nuk ke ndermend per me m'shkruj najher
Je tu mbyt dhe veten
Ta q*** krenarinë, krenarinë që e ke

Refreni:
Pa ty jo nuk muj mo
Se pa ty jo nuk muj mo
Pa ty jo nuk muj mo

Pa ty nuk muj asnje minut, asnje sekond
Venat i kam n'trup, gjaku s'qarkullon
Zemren e kam ngrir, a po lexon
Takohem 1 minut dhe e kupton
T'kam dhon, m'ke dhon
Kena nejt deri von, kena fjet n'telefon
Jena zgju, prap jena zon
M'ke bo dom, si cigarja du me t'lon
Nuk po muj, nuk po muj se pa ty s'jom
Jam tu fol me veten
Se ti nuk ke ndermend per me m'shkruj najher
Je tu mbyt dhe veten
Ta q*** krenarinë, krenarinë që e ke

Refreni:
Pa ty jo nuk muj mo
Se pa ty jo nuk muj mo
Pa ty jo nuk muj mo


Ky tekst u dërgua nga KkElgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2022
Teksti: Elgit Doda & Romeo Veshaj
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: The ClaudiaElgit Doda - Nuk Muj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Muj".
3. Video është e këngës "Nuk Muj", por nuk këndohet nga Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0