Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda & Klodian Kodra - TL 2 (Toxic Love 2) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Elgit Doda:]
Ti nuk po don as unë s'po du
prej inatit jena këtu
s'po du met pa e as ti mu
m'ke lon vetën tu mashtru.

Ti merri krejt, merri krejt
merri ik e mos u kthe
merri krejt
mo mirë pa ty jam unë.
ti merri krejt, merri krejt
vetëm dhimbjen lema mu
inat me veten kam se hala po t'du

[REF. Klodian Kodra:]
Ah sa du, sa du me t'pa
Dhe një herë me t'pas n'krahë
Unë krejt ti fali, veç me kon me mu
Ah sa du, sa du me t'pa
Sa dhe sytë për ty m'janë tha
A m'mendon ndonjëherë apo m'ke harru?

Ah sa du me t'pa
Dhe një herë me t'pas n'krahë
Unë krejt ti fali, veç me kon me mu
Ah sa du me t'pa
Sa dhe sytë për ty m'janë tha
A m'mendon ndonjëherë apo m'ke harru?

[Elgit Doda:]
Nuk e di mo se kush je
pse inati nuk po të le
unë po vuj e ti po vun
pse po ikën, pse po vjen
pse po më lun
e pse po më çmend
a e din sa shum

Ti merri krejt, merri krejt
merri ik e mos u kthe
merri krejt
mo mirë pa ty jam unë.
ti merri krejt, merri krejt
vetëm dhimbjen lema mu
inat me veten kam se hala po t'du

[REF. Klodian Kodra:]
Ah sa du, sa du me t'pa
Dhe një herë me t'pas n'krahë
Unë krejt ti fali, veç me kon me mu
Ah sa du, sa du me t'pa
Sa dhe sytë për ty m'janë tha
A m'mendon ndonjëherë apo m'ke harru?

Ah sa du me t'pa
Dhe një herë me t'pas n'krahë
Unë krejt ti fali, veç me kon me mu
Ah sa du me t'pa
Sa dhe sytë për ty m'janë tha

[Elgit Doda & Klodian Kodra:]
Nalëm, u nalëm.
Nuk po mundem me t'harru
Nalëm, u nalëm.
Nuk po mundem me t'harru
A m'mendon ndonjëherë
apo m'ke harru?


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaElgit Doda & Klodian Kodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/03/2023
Teksti: Elgit Doda
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: The ClaudiaElgit Doda & Klodian Kodra - TL 2 (Toxic Love 2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "TL 2 (Toxic Love 2)".
3. Video është e këngës "TL 2 (Toxic Love 2)", por nuk këndohet nga Elgit Doda & Klodian Kodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0