Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda & Ermal Fejzullahu - Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zemra low low low
Tensioni low low low
Se ti ike, bashkë me ty dhe vitet
Nuk jena mo jo jo, ta kom harru at' zo
Që kur ti ike, bashkë me ty dhe vitet

Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se po më çmend kjo dashnia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se nuk u shterën lot e mia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se po më çmend kjo dashnia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se nuk u shterën lot e mia

Ti nuk je, a thu do kthehesh një ditë
E unë sot vazhdoj në terr e pa dritë
Çdo ditë si dje
Zemra s'po pyt mo për dhimbjet kujtimet që ti nuk ja le

A bon me ardhë unë te ti, me ta puth synin e zi
E me kon përjetë i joti, se flakë po m'digjet shpirti
A bon me ardhë unë te ti, me ta puth synin e zi
E me kon përjetë i joti, se flakë po m'digjet shpirti

Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se po më çmend kjo dashnia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se nuk u shterën lot e mia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se po më çmend kjo dashnia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se nuk u shterën lot e mia

Se ti zemrën ma ke vra
Dashni pa dhimbje thonë nuk ka
E vazhdoj ëndrroj për ty
Sa dhe shpirti mu ka thy

A bon me ardhë unë te ti, me ta puth synin e zi
E me kon përjetë i joti, se flakë po m'digjet shpirti
A bon me ardhë unë te ti, me ta puth synin e zi
E me kon përjetë i joti, se flakë po m'digjet shpirti

Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se po më çmend kjo dashnia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se nuk u shterën lot e mia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se po më çmend kjo dashnia
Sot po du me nejt me ty, po du me t'pa në sy
Se nuk u shterën lot e mia


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooElgit Doda & Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/06/2023
Teksti: Elgit Doda, Ermal Fejzullahu & Romeo Veshaj
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: The ClaudiaElgit Doda & Ermal Fejzullahu - Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot".
3. Video është e këngës "Sot", por nuk këndohet nga Elgit Doda & Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0