Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhaida Dani - Adagio Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

aaaaaa
non so dove trovarti
non so come cercarti
ma sento una voce che
nel vento parla di te
quest'anima senza cuore
aspetta te ADAGIO
le notti senza stelle
i sogni senza stelle
immagini del tuo viso
che passano all'improvviso
mi fanno sperare ancora
che ti troverò ADAGIO
chiudo gli occhi e vedo te
trovo il cammino che
mi porta via dall'agonia
sento battere in me
questa musica che
ho inventato per te
se sai come trovarmi
se sai dove cercarmi
abbracciami con la mente
il sole mi sembra spento
accendi il tuo nome in cielo
dimmi che ci sei
quello vorrei
vivere in teeeee
il sole mi sembra spento
nonononononono
abbracciami con la mente
smarrita senza di te
dimmi chi sei
e ci crederò
musica seeeeei
ADAGIOOOOOOO


Ky tekst u dërgua nga  dini98

Elhaida Dani - Adagio
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adagio".
3. Video është e këngës "Adagio", por nuk këndohet nga Elhaida Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhaida Dani:


Komente 0