Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhaida Dani - Më Mbaj (Feat. Dj Olti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Do udhetoj e do kujtoj te fundit nate
Kur zemren edhe trupin une e lash ne ate shtrat
do udhetoj tani eshte vone ti mos me mbaj ne krahe
nje arome na ndan, kjo nate sa zgjate

do vi ne shtepine tende
me jeten time ne krah
do jem e jotja sonte
ne dreq te veje ky mall
do iki perseri me jeten time ne krah
per here te fundit e jotja
per here te fundit me mbaj

zemer a kujton ti puthjen e pare
a kujton telefonatat ne oren e vone
mos me mbaj meri ti e di un jam e cmendur
por pranom edhe sonte te gjitha ti kam falur

do vi ne shtepine tende
me jeten time ne krah
do jem e jotja sonte
ne dreq te veje ky mall
do iki perseri me jeten time ne krah
per here te fundit e jotja
per here te fundit me mbaj


Ky tekst u dërgua nga KleonikiElhaida Dani
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2017
Teksti: Elhaida Dani


Elhaida Dani - Më Mbaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mbaj".
3. Video është e këngës "Më Mbaj", por nuk këndohet nga Elhaida Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhaida Dani:


Komente 0