A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elhame Ahmetaj Guhelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Elhame Ahmetaj Guhelli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Qershor 2016, Elhame Ahmetaj Guhelli publikon videoklipin "Rastin E Dyte". Më datë 6 Korrik 2019, Elhame Ahmetaj publikon videoklipin "Qefin S'e Ndalim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mevlyde Mehmeti

Adelina Kryeziu

Eli Tufa

Sina Hima

Fjorela Forde

Mirjeta Tershana

Shyhrete Reka

Fitore Berisha

Valmira Berisha

Nevrije Demolli


Tags: Elhame Ahmetaj Guhelli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019