Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa - E Re Jam Dhe Une Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


cdo i ri bredhjet i do
avanturat posht e lart
sot asgje ne kete bote
per te rijt nuk esht mekat (2x)

qyteti fle
ne rrim pa gjum
te rijt kshtu jane
e re ja dhe une (2x)

REF:
marrim japim
genjejm e mashtrojm
se te ri ne jemi
n'daj edhe gabojm

vuajm falim
shpesh jemi fajtor
ne nuk jemi engjuj
n'daj edhe gabojm (2x)

n'degjoj muzike
edhe vallzoj
me net te gjata
rrim pa gjum
ne te rijt keshtu jemi
se e re jam edhe une

qyteti fle
ne rrim pa gjum
te rijt kshtu jane
e re ja dhe une (2x)

REF:
marrim japim
genjejm e mashtrojm
se te ri ne jemi
n'daj edhe gabojm

vuajm falim
shpesh jemi fajtor
ne nuk jemi engjuj
n'daj edhe gabojm (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Elhame Mustafa
Publikimi: 02/03/2008
Teksti: Izet Rraci


Elhame Mustafa - E Re Jam Dhe Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Re Jam Dhe Une".
3. Video është e këngës "E Re Jam Dhe Une", por nuk këndohet nga Elhame Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhame Mustafa:


Komente 0