Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa - O Zambak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O zambak,zambaku i bardhe
of of aman

O zambak,zambaku i bardhe
of of aman

je ma i bukuri n'ket mahhalle
of of aman

je ma i bukuri n'ket mahhalle
of of aman

eja o sy rrush
eja o sy rrush
sikur ti askush (2x)

ne mahall e ne qytet e
of of aman

ne mahall e ne qytet e
of of aman

ty t'ka lala per hasrete
of of aman

ty t'ka lala per hasrete
of of aman

eja o sy rrush
eja o sy rrush
si ti sa askush (2x)

ah ti kisha kraht e pellumbit
of of aman

ah ti kisha kraht e pellumbit
of of aman

t'shkoj n'mehallen e katunit
of of aman

t'shkoj n'mehallen e katunit
of of aman

eja o sy rrush
eja o sy rrush
si ti sa askush (4x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Elhame Mustafa - O Zambak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zambak".
3. Video është e këngës "O Zambak", por nuk këndohet nga Elhame Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhame Mustafa:


Komente 0