Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa - Ziliqari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sdua te jesh
te jesh aq ziliqar
kur me shokt e tu une rri
ty te m'baj
ne zemer prore o
tjeter s'shohin oh kta sy (2x)

dashurin ton se n'derroj
por sa t'ket djem ket tok
jo s'ka djal tjeter per mu
ce mund ta du (2x)

per gjithmone
jemi, jemi betu
ne ket jet o un e ti
harron ti
engjulli im i vetem
prandaj shpesh
me mban meri

dashurin ton se n'derroj
por sa t'ket djem ket tok
jo s'ka djal tjeter per mu
ce mund ta du (2x)

dashurin ton se n'derroj
por sa t'ket djem ket tok
jo s'ka djal tjeter per mu
ce mund ta du (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Elhame Mustafa - Ziliqari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ziliqari".
3. Video është e këngës "Ziliqari", por nuk këndohet nga Elhame Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhame Mustafa:


Komente 0