Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa - Po Bien Lodrat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O po bien lodrat
tu i ra o moj tu i ra
del nana e cucos
tu e qa
oh moj tu e qa

ka dal nana e cuces
ka n'dez ni duj kasht e
ka n'dez ni duj kasht e

o po e kerkon cucen
o mbrenda e jashte
o mbrenda e jasht e

II
Hajde mori cuco
oh me hanger darke
oh me hanger darke

se vendi yt e
ka mbet thate
o ka mbet thate

ka nana e cuces
e qante te guri
e qante te guri

cajo cuca jote
paska shku te burri
paska shku te burri

III
oh jan m'bledhur cucat
e kendojn ne der
e kendojn ne der

oh e kemi nusen
si lulja n'pranver
si lulja n'pranver

oh jan m'bledhur cucat
e kendojn ne der
e kendojn ne der

oh e kemi nusen
si lulja n'pranver
si lulja n'pranver


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa - Po Bien Lodrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bien Lodrat".
3. Video është e këngës "Po Bien Lodrat", por nuk këndohet nga Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhame Mustafa:


Komente 0