Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara I Rikthehet Dashurisë Së Vjetër

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[03-06-2015]
Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Afeksioni për të nuk ka nisur tani, por që moti.

Eli Fara pos që njihet e pëlqehet për zërin dhe këngët e saj, ajo komentohet edhe për bukurinë që nuk i zbehet, pavarësisht moshës që ka.

Eli, këto ditë i është kthyer dashurisë së vjetër, Korçës së bukur.

Thotë se sa herë që kthehet në Korçë, merr nurë.
 (Indeksonline)Komente 0