Eli Fara

Eli Fara Tregon Pse Nuk Martohet: Pse Ti Bije Kokës Grushta?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-01-2016]
Këngëtarja Eli Fara ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën "Kosovarja" ku ka rrëfyer disa nga eskperiencat e saj gjatë vitit 2016 si dhe projektet e reja për 2016-tën.

E sigurisht që në një intervistë mjaft të gjatë nuk mund të mungojnë as pyetjet provokative ato për jetën private.

Ajo është pyetur për martesën dhe se a do të martohej prapë, por ja si është përgjigjur ajo:

"Mund edhe të martohesha dhe të më binte prapë diçka shumë zhgënjyese si në martesën e parë dhe pastaj t’i bija kokës me grushte e t’i thosha vetes: Oh zot! Pse e bëra prapë. Kur jam vetëm më duket sikur ndjehem më rehat dhe e administroj mirë të gjitha ato prioritetet e mia. Kështu të paktën nuk ia vë fajin askujt, dhe domosdo më mbetet mua. Jam më e kënaqur kështu" ka thënë Eli Fara.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Eli Fara Tregon Pse Nuk Martohet: Pse Ti Bije Kokës Grushta?


Komente 0