Eli Fara

Eli Fara Një 55vjeçare Seksi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-02-2016]
Këngëtarja Eli Fara është njëra ndër këngëtaret më të vjetra të skenës sonë. Ndoshta nuk e dini por ajo numëron 55 vite dhe dhe afro 35 vite në karrierë.

Edhe pse mjaft e vejtër në moshë linjat e saj trupore janë për lakmi.

Ajo së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin është shfaqur përveçse e bukur, edhe mjaft provokuese & seksi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Eli Fara Një 55vjeçare Seksi


Komente 0