Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara Një 55vjeçare Seksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[15-02-2016]
Këngëtarja Eli Fara është njëra ndër këngëtaret më të vjetra të skenës sonë. Ndoshta nuk e dini por ajo numëron 55 vite dhe dhe afro 35 vite në karrierë.

Edhe pse mjaft e vejtër në moshë linjat e saj trupore janë për lakmi.

Ajo së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin është shfaqur përveçse e bukur, edhe mjaft provokuese & seksi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0