Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Ti Me Ke Braktisur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  24

Te kujtohet ty pranvera
puthjet plot pasion
te kujtohet ty nga hera
kjo zemer i kujton

Kur gjethet do te bjen
te vyshkura mbi dhe
atehere kam per ta besuar
sesa i pabese ti je

Ti me ke braktisur
te qofshin harram ndjenjat e mia
se larg dashnise,
lindi ne zemer pabesia

Ke per tu penduar
por atehere ka per t ' qene vone
dhe tu lotuar
do te bjer ndermend dashnia jone

Tani lulet e veres
nuk kane me hijeshi
tani dhe zemra ime
nuk rri dot pa dashni
por ja dhe gjethet rane
te vyshkura mbi dhe
tani kam per t ' besuar
se sa i pabese ti je.
Eli Fara
Publikimi: 01/12/2005


Eli Fara - Ti Me Ke Braktisur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Ke Braktisur".
3. Video është e këngës "Ti Me Ke Braktisur", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0