Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Qeraxhiu I Grebenjes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

QERAXHI E O I GREBENESE DHE MORE
O QERAXHI E PASKE QENE
AMAN I PA BESE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE QERAXHI TE O TE KAM VELLA E DHE MORE
AH QERAXHI EE KE SILMA BURRIN E PO PA PARA E DHE MORE
AH QE-QERAXHI

E PO NE QOFSHIN O O BURRA TANE DHE MORE AH QERAXHI
EE SIHARRIQE DO TE JAP GJERDANE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE NE QOFSIN O O BURRAT E BOTES DHE MORE AH QERAXHI
EE PO MUR NE MUR DO DO TI BIJE KOKES DHE MORE AH QERAXHI EE

QERAXHI TE O TE PLASTE KALI DHE MORE
O QERAXHI EE ENDAVE NUSEN O NUSEN NGA DJALI DHE MORE
AH QE-QERAXHI EE SHKOJNE BURRAT SHKOJNE EDHE NA LENE DHE MORE
AH QERAXHI EE SHKOJNE EDHE MARRIN DHEN E MORE AH QERAXHI


Ky tekst u dërgua nga KRISTAQ KRUTJAEli Fara
Publikimi: 01/12/2008
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi


Eli Fara - Qeraxhiu I Grebenjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qeraxhiu I Grebenjes".
3. Video është e këngës "Qeraxhiu I Grebenjes", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0