Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Osman Taka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

hajde more osman taka2x
tarinanina se plasa2x

qenke more sevdali-e2x
s'paska more djal' si ti-e2x

hajde more osman taka2x
nem gushen more se plasa2x


Ky tekst u dërgua nga  bletath


Nuk kemi video për këtë këngë.


Eli Fara
Publikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Eli Fara - Osman Taka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Osman Taka".
3. Video është e këngës "Osman Taka", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0