Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Eja Në Prehër Të Të Marr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

porsi qiri pom trete jeta lotet e mija skane mbarim nektar kerkoj une por si bleta pak dashuri pak qetesi {x2}

eja ne preher te te mar qe te te nxjer ate merzi na pret te gjitheve nje gur mbi var pak dashuri pak qetesi {x2}

me kot kerkova dashurine me kot kerkova pak gezim gezime dashurine me iken ne terin pa mbarim

eja ne preher te te mar qe te te nxjer ate merzi na pret te gjitheve nje gur mbi var pak dashuri pak qetesi {x2}


Ky tekst u dërgua nga irdiEli Fara
Publikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi


Eli Fara - Eja Në Prehër Të Të Marr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Në Prehër Të Të Marr".
3. Video është e këngës "Eja Në Prehër Të Të Marr", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0