Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Hajde Vere Shitese Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Hajde vere shites me jep te pij
te lutem nxirre veren jashte
Ketu ma ler afer me rri
te pi te dehem sa te qaj

Qortimet tende nuk i ndjej
dhe vere do pi un sa te shuhem
jam beqare do ta djeg
premimet tende nuk me duhen

Qortimet tende nuk i ndjej
dhe vere do pi un sa te shuhem
jam beqare do ta djeg
premtimet tende nuk me duhen
Eli Fara
Publikimi: 01/12/1996


Eli Fara - Hajde Vere Shitese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Vere Shitese".
3. Video është e këngës "Hajde Vere Shitese", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0