Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Margarita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Se pa syrin tend te bukur jo
nuk mund t'qetesohem
se pa puthjen tende jo
nuk mund te rrohet

Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj
Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj

O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te prita
se te duaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete
O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te pritaaaaa
se te duaaaaaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete

Dhe ne qoft se ke vendosur
te mos degjosh
kete zemren time
mos me lere mua te mjere ketu
ne ato vegime

Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj
Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj

O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te prita
se te duaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete
O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te pritaaaaa
se te duaaaaaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete

kam deshire
te te kem une ty perjete


Ky tekst u dërgua nga Colemiar


Nuk kemi video për këtë këngë.


Eli Fara
Publikimi: 01/12/2002
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Eli Fara - Margarita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Margarita".
3. Video është e këngës "Margarita", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0