Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Bie Shiu Pika Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Bie shiu moj pika pika
Bekome o baba se ika
Të bekova moj të bekova
Që ditën o moj që të fejova
Ike ike moj

More dhenë
Kush tja bëj o babait kafenë
Le t’ja bëj kush të dojë
Kush I tha moj të më martojë

Ike ike
Moj more dhenë
Kush tja bëj o nënës kafenë
Le tja bëjë nusja e djalit që për mua moj ta marr malli


Ky tekst u dërgua nga Arlinda ZimeriEli Fara
Publikimi: 25/04/2008


Eli Fara - Bie Shiu Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bie Shiu Pika Pika".
3. Video është e këngës "Bie Shiu Pika Pika", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0