Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - O Bilbil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

O BILBIL BILBIL
HALLIN PSE S MA QAN
A S MA FAL TI ZERIN
TI KENDOJ ASAJ AMAN
A S MA FAL TI ZERIN
TI KENDOJ ASAJ
PSE SMI FAL TI KRAHET
QE DHE UNE TE FLUTUROJ
NATEN KE DRITARJA
Do VETE TI KENDOJ asaj
NATEN KE DRITARJA do VETE TI KENDOJ TRENDAFIL me flete
TUNDESH I GEZUAR eren
MBAN PER VETE
GJEMBAT KE PER MUA
PSE SMI FAL TI KRAHET QE DHE UNE FLUTUROJ NATE TE DRITARJA VETE TI KENDOJ


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Eli Fara
Publikimi: 01/12/1996


Eli Fara - O Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbil".
3. Video është e këngës "O Bilbil", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0