Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elsamed Senaj (Eli-G)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  28
 • Emri i Vërtetë:
 • Elsamed Senaj
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Elsamed Senaj (Eli-G) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, hip-hop dhe dance. Elsamed Senaj, i njohur si Eli-G është me origjinë mga Malësia e Madhe dhe filloi të merrej me muzikë në rrymën Hip-Hop në moshën 15 vjeçare. Duke parë momentet e kohës së atëhershme edhe i tërhequr nga pasioni i madh për muzikën, ku në këtë moshë ai do bënte këngën e parë, i cili do startonte fillimin e një karrierë shumë të vështirë, por edhe të bukur. Krijoi audiencë shumë shpejt duke marrë pjesë në evenimente, koncerte të ndyshme duke fituar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

8 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

3
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Stiv Boka

Alsked Rrenja

Endrik Beba

Glenis Dume

Jozefin Marku

Xhevi

Gerard Merdani

Elis Nova

Deklan

Tiri Gjoci

Tags: Eli-G, Eli-G Senaj, Elsamed Senaj, Elsamedi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet