Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Eli-G & Gutti - Qyshtu Bona Sen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2012

2012-09-15T17:01:32

Më Shumë Nga

GuttiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyshtu Bona Sen" kënduar nga Eli-G & Gutti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elsamed Senaj (Eli-G):