Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Të Ndiej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Gjithmone te ndjeva ty
Kjo gje eshte e vertete
Sot perveç dores tende
Askush s'guxon me m'preke

Zemra s'eshte e qete
E shpirti s'eshte rehat
Nese ne trupin tend
Nuk shkrihem kete nate

Ref...x2
A e di qe kete moment
E kam pritur qe nje vjet
Qe nje vjet s'kam gjume ne sy
Veç te jem njehere me ty

Shume here qendruam larg
Prit mall prit merzi
Por kurre nuk shkonte java
Zanin pa ta ndi

Zemra s'eshte e qete
E shpirti s'eshte rehat
Nese ne trupin tend
Nuk shkrihem kete nate

Ref...x2
A e di qe kete moment
E kam pritur qe nje vjet
Qe nje vjet s'kam gjume ne sy
Veç te jem njehere me ty

...

Ref...x4
A e di qe kete moment
E kam pritur qe nje vjet
Qe nje vjet s'kam gjume ne sy
Veç te jem njehere me ty


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiEli Malaj
Publikimi: 04/07/2009


Eli Malaj - Të Ndiej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ndiej".
3. Video është e këngës "Të Ndiej", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0