Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - E Mjera Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

jeta prap vazhdoi kujtimet me vijne pas dashuria jone mbaroi me ty me nuk flas shihemi shume rralle shkembejme nga nje shikim ti kam ba hallall ke qene shpirti im (2here)pa ty ne shtratin tone te vjeter do ta ndaj me dike tjeter por imazhi jot tek mua shpesh me shfaqet dhe pse sdua ne kte shtrat me puthje mua deshmitar shtrati do mbes me ke thene shume here te dua dashuria kurre nuk vdes
cdo gje sikur lind edhe do te vdes mirepo dashuria ne zemer do mbes do ta djeg une flake shtratin ta bej hi ndoshta se ka hak e mjera dashuri pa ty ne shtratin tone te vjeter do ta ndaj me dike tjeter por imazhi jot tek mua shpesh me shfaqet dhe pse sdua ne kte me puthje mua deshmitar shtrati do mbes me ke thene shume here te dua dashuria kurre nuk vdes (2here)


Ky tekst u dërgua nga kekaEli Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/09/2013
Muzika: Alban Arifi
Orkestrimi: Alban Arifi


Eli Malaj - E Mjera Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mjera Dashuri".
3. Video është e këngës "E Mjera Dashuri", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 1