Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - As Me Miliona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Njo si ti njo si ti
sdu me pa me me sy
Ti ke mem lyp ti ke mem lyp
u bo shum vone vone per ty
Sa shum ke rejt sa shune.ke rejt
senet ti kan pa ty krejt
Kjo tradhti kjo tradhti
ka me tu kthy ty krejt

2x
Beso spom dhimesh tani spo du me dit mo
E kam heq do sen bejbi cdo ndjenj per veti por tash jo

Ref

Ajde bejb cojna nga nje shishe raki
Me sheru kete plage
Se krejt dashni qe kam une per ty
Smundesh me i pagu me kurgjo
As me miliona miliona m smunesh me pagu jo

Afer meje sdu me te pas nana
Kush je ti e di tash aaa
Sjena mo njesoj na jo jo
I kam msu kto lojna aaa
Premtimet qe mi dhe ti nana
Jan fundos ne deti aaa
Per ty vec i lojke nana
Per mu shum e rend ke

2x

Beso spom dhimesh tani spo du me dit mo
E kam heq do sen bejbi cdo ndjenj per veti por tash jo

Unanana na na na miliona
Miliona miliona unababa miliona

Ref 2x

Ajde bejb cojna nga nje shishe raki
Me sheru kete plage
Se krejt dashni qe kam une per ty
Smundesh me i pagu me kurgjo
As me miliona miliona m smunesh me pagu jo
Eli Malaj
Publikimi: 18/08/2018
Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: Zzap
Video Produksioni: Fabrika


Eli Malaj - As Me Miliona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Me Miliona".
3. Video është e këngës "As Me Miliona", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0