Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Vetem Nje Mesazh (Feat. Robert Berisha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

A ka kush te m’ndimoj
Vujtjen pak nga pak t’ma largoj
As ni shok s’me ka mbet
U humben krejt

Sa shum du tfala ti bej
Ti tregoj se pa te
Nuk jetoj
Vetmuar jom, ngushllime nuk kame
T’mirat pas i lam

Kam menduar
Se kam shoke
Edhe miqe
Po pastaj jes
U larguan
Gjithe per lakmi

Vetem nje mesazh
Le te jete si shkas
Shkruaje ne fund
Arsyen ta dish
Vetem nje mesazh
Pa hollesi
E pres nga ti

Ne u ndame, asgje s’tham
Po ne shpirtin tim une te kam
Kur me merr malli per ty
Qaj si thmi

Kjo vetmi me vet pa ty
Pse u ndam
Ende nuk e di
Ku jeni shoke
Sonte me pi
Ta harroj disin

Kam menduar
Se kam shok
Edhe miqe
Po pastaj jes
U larguan
Gjithe per lakmi

Vetem nje mesazh
Le te jete si shkas
Shkruaje ne fund
Arsyen ta dish
Vetem nje mesazh
Pa hollesi
E pres nga ti


Ky tekst u dërgua nga K.

Eli Malaj - Vetem Nje Mesazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Mesazh".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Mesazh", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0